پایـــــه ششــــــم

راهنمای تصویری پایه

دانش آموزان عزیز قبل از انتخاب دوره ها حتما ویدیوهای راهنما را ببینید

دوره های پایه ششم

دانش آموزان عزیز میتوانند بعد از مشاهده فیلم های راهنما نسبت به ثبت نام در دوره اقدام کنند

• مباحثی که در طول سال تحصیلی پایه ششم تدریس می‌شوند، شامل ریاضی، علوم، هوش، ادبیات، هوش‌های تخصصی و موضوعی، دوره‌های طلایی و سرنوشت ساز جمع‌بندی و آزمون و آزمون شبیه ساز می‌باشد؛ که این دوره‌ها باتوجه به زمانهای خاص در سال تحصیلی و میزان یادگیری دانش آموزان در هر مبحث فعال و ثبت نام انجام می‌شود.

• بخشی از مباحث ریاضی و علوم پایه ششم در طول ترم تابستان تدریس شده و و مابقی مباحث در طی سال تحصیلی تدریس میگردد و برای دانش‌آموزان عزیز جدیدالورود کلاس های تکمیلی ریاضی و علوم تابستان مطابق برنامه اعلام شده، برگزار میگردد.

• کل مباحث ادبیات فارسی به صورت ترمهای سه ماهه در تابستان و یا پاییز و یا زمستان، به صورت کامل تدریس می‌شود و دانش آموز با توجه برنامه زمان بندی خودش در یکی از این ترمها ثبت نام و کل مبحث را در همان دوره، آموزش می بیند.

•طی سال تحصیلی دانش آموزان عزیز به مدت ۲۴ هفته آموزشی، از مهر و تا اردیبهشت ۱۴۰۲ آموزش می بینند.

• هوش های تخصصی شامل هوش کلامی، هوش ریاضی و خلاقیت و تکنیک حل مسئله به صورت ترمهای سه ماهه و در پاییز و یا زمستان برگزار می شود. با توجه به تجربه ما و سهم زیاد این سرفصل ها در آزمون های تیزهوشان چندسال اخیر، پاسخ دهی به این سوالات در آزمون به شدت حائز اهمیت است و هدف از برگزاری دوره های موضوعی تمرکز و تمرین بیشتر روی این مباحث و داشتن برگ برنده ای نسبت به رقبا است.

• دوره‌های جمع‌بندی ویژه آزمون‌های تیزهوشان معمولا در ایام نوروز و قبل از آزمون تیزهوشان با هدف تثبیت مطالب برگزار می‌شود.

• ثبت‌نام کلاس‌ها و شهریه پرداختی، شامل هزینه‌ی خریداری کتاب و دوره های جمع بندی نمی‌باشد.

• خدمات آموزشگاه شامل آزمون و آزمونک های هفتگی و کلاس رفع اشکال هوش و رفع اشکال ریاضی و کلاس های تحلیل آزمون های جامع در مباحث ریاضی و هوش میباشد. در ضمن چک تکلیف و کنترل آن و مشخص کردن اشکالات و رفع اشکال توسط اساتید از خدمات خاص مجموعه میباشد .

• شایان ذکر است تاخیر در کلاس و غیبت در کلاس و کارگاه های مشاوره ای بصورت جدی پیگیری می شود.

• منحصر به فرد ترین خدمت آموزشگاه که بصورت تخصصی و حرفه ای برای دانش آموزان و والدین گرامی انجام میشود برگزاری کارگاههای مشاوره ای با استاد امیر نقدی میباشد

دبیران و اساتید

دانش آموزان عزیز می توانند با انتخاب هر استاد رزومه و نظرات مربوط به آن استاد را مشاهده کنند

ریاضیات

استاد ندا فتحی

مدرس ریاضیات فارغ التحصیل دبیرستان فرزانگان مؤلف کتاب های ریاضی تیزهوشان پنجم، ششم انتشارات مهندس

ادامه »
ریاضیات

استاد رضا طاری

مدرس ریاضیات دبیر مدارس دبیرستان های علامه طباطبایی، کوشش و نوآور طراح سوالات آزمون های

ادامه »

نظرات شما

نظرات شما ارزشمند است، لطفا در صورت شرکت در دوره های این پایه، نظر خود را بنویسید.

نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.